0 542 301 90 34
Kaleiçi Mah. Şair Necmettin Halil Onan Bul. No:102 Çatalca/İstanbul
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
KURUMSAL

KURUMSAL

ÖZ İŞ PREFABRİK | KURUMSAL

Kazım İSLEYEN tarafından 2005 yılında temelleri atılarak hayata geçirilen Öz İs Prefabrik üretimine ilk olarak prefabrik konutlar, ofis binaları, sosyal tesisler, deprem evleri ve hafif çelik yapılar ile baslamıstır. Sürekli büyümeyi kendine hedef olarak belirleyen Öz İs Prefabrik, zamanla üretim agını genisleterek, çelik konstrüksiyon yapılar ve konteyner imalatıyla birlikte sektörün lider firmaları arasına girmeyi basarmıstır.
 
Öz İs Prefabrik hizmet alanlarında prefabrik konutlar, santiye binaları, sosyal tesisler, hastaneler, okullar, ofis ve yasam konteynerleri, çelik konstrüksiyon yapılar üretilmektedir. Yurtiçi müsterilerine, 10 yılı askın süredir başarıyla hizmet veren Öz İs Prefabrik müsteri memnuniyetini esas alarak çalışan teknik ve idari personel, müsteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.
Öz İs Prefabrik alısılmısın dısında dayanıklı, konforlu, kaliteli ve fonksiyonel ürünler ile hizmet vermekte olup, detaylara verdigimiz önemi teknoloji ve el isçiligi ile birlikte kullanarak her geçen gün kendimizi yenilemekteyiz.Müsterilerimizin memnuniyetini ön planda tutup, onların istekleri dogrultusunda profesyonel ekibimiz ile kisiye özel tasarımlar sunup yasanılası mekanlar yaratmaktayız. Projelendirme, tasarım, satıs, üretim ve teslimatın her asamasında müsteri memnuniyeti bilinciyle hareket ederek siz degerli müsterilerimize hizmet vermekteyiz.
KURUMSAL | Öz-İş Prefabrik
Web Tasarım İzmir © 2015